Adıyaman

Yeşil Sol Parti Adıyaman Milletvekili Adayları: Adıyaman’da birinci parti olacağız

Yeşil Sol Parti Adıyaman Milletvekili adayları yaptıkları ortak açıklamayla Adıyaman’ın kültürünün ve çok sesliliğinin Yeşil Sol’a uygun olduğunu ifade ederek, Yeşil Sol Parti’nin Adıyaman’da birinci parti olacağını ifade ettiler. 

Yeşil Sol Parti Adıyaman Milletvekili Adayları Adıyaman’ın her yerinde sokak sokak, ev ev seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Yapılan ziyaretlerde yurttaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan vekil adayları ortak bir açıklama yaptı.

SOKAK SOKAK DAYANIŞMA ÖRÜLDÜ

Maraş merkezli depreme değinilen açıklamada, depremden en çok etkilenen yerlerden biri olan Adıyaman’ın iktidar tarafından unutulduğunun altı çizilerek, “Burada yurttaşlar kendi yaralarını sardı. Depremin haberini alır almaz halkın yardımına Yeşil Sol Parti koştu. İktidarın unuttuğu halka yardımlar ulaştırmaya çalıştı, sokak sokak dayanışmayı ördü” denildi.

KENDİ TEMSİLCİLERİNİ MECLİSE YOLLAYACAKLAR

“Adıyaman halkı kendilerini unutanlardan hesabı sandıkta soracak” denilen açıklamanın devamında şu ifadeler yer aldı: “Adıyaman halkı iktidara mesajını 14 Mayıs günü verecektir. Adıyaman’ın tarihsel olarak potansiyeli var. Adıyaman’ın kültürü, çok sesliliği Yeşil Sol’un programına çok uygun. Yaptığımız çalışmalarda gördüğümüz ilgiden dolayı bunu açık olarak söylüyoruz. Adıyaman’da Yeşil Sol Parti birinci parti olacak. Adıyaman kendi temsilcilerini Meclis’e yollayacak.”

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Adıyaman’dan Yeşil Sol Parti Milletvekili Adayı olan isimler ise şu şekilde;

1. Ali Kenanoğlu 

2. İzzet Karadağ 

3. Yüksel Yücesan

4.  Bülent Çınar

5. Meryem Çeritli

akenanoglu

alikenanoglu.net
Başa dön tuşu